Banketai – Furšetai

Vertinantys patirtį, grožį ir kokybę, svarbiai progai atšvęsti renkasi kavinę VIS-A-VIS.

Kavinė Vis-A-Vis savo ištikimus ir naujus klientus, profesionaliu darbu ir nuoširdžiu dėmesiu džiugina jau 14-tus metus. Net devynis darbo metus, kavinės personalas rengia ir organizuoja visus įmanomus pobūvius (banketus bei furšetus): vestuves, jubiliejus, krikštynas, įmonių šventes, kalėdinius ir naujametinius renginius, maistas išsinešimui (pobūvis namie ar ofise, minus 5% nuo banketinio menių kainų pasiimant maistą patiems) tiesiog šventinius pietus, kitas svarbias šventes, verslo pietus, gedulingus pietus, metines.

Šventėms ir pobūviams skirtas meniu išsiskiria siūlomų patiekalų įvairove. Visi produktai tiktai švieži, nenaudojami pusfabrikačiai, viskas ruošiama tik kavinės virtuvėje. Jokio „konvejerio”, aptarnaujame tik iš anksto užsakytus renginius, nėra lankytojų iš gatvės. Kavinę VMVT įvertino labai aukštu higienos ir švaros balu – 4-ais puodeliais. Valgiaraštis sudaromas individualiai su kiekvienu klientu pagal Jo pageidavimus ir biudžetą. Pas mus Jūs visada jausitės išskirtiniais vakaro šeimininkais.

Šventinis stalas gali būti kaip vienas bendras, taip ir atskiri apvalūs stalai. Vienu metu jungtinėje salėje (pagrindinė + veidrodinė) galime susodinti iki 100 žmonių, furšeto metu talpiname iki 150 svečių. Renginio metu pagrindinėje salėje susodiname nuo 35 iki 70 žmonių. Kiekvienoje iš dviejų banketinių salių susodiname nuo 20 iki 36 žmonių.

Įspūdingas kavinės interjeras padės sukurti šventinę nuotaiką, o čia įamžintos vestuvinės, ar gražaus jubiliejaus nuotraukos bus puikus prisiminimas Jums ir Jūsų artimiesiems. Dauguma užsakovų – pagal svečių, kurie jau pas mus lankėsi, rekomendacijas. Jau tapo įprasta, kad pas mus susituokusios poros grįžta švęsti krikštynų, šeimų nariai, draugai, vieni – kitų gimtadienius, jubiliejus.

Na ir žinoma ne paskutinė detalė yra ta, – kas, kaip, ir kaip apsirengęs aptarnaus Jūsų pobūvį. Mūsų barmenai ir padavėjai laikosi klientų aptarnavimo standarto, kurio reikalavimai atitinka Lietuvoje taikomas etikos normas.

Vaikinų apranga: klasikinio modelio juodos kelnės, balti marškiniai, juodos liemenės, peteliškės, juodi batai.

Apatinė banketinė salė
VIP salė

Merginų apranga: klasikinio modelio juodi sijonukai dengiantys kelius, balti marškinukai, juodos liemenės, kaklajuostės, bespalvės pėdkelnės, juodi bateliai.

Prireikus daugiau privatumo, pagrindinės salės langai uždaromi apsauginėmis žaliuzėmis ir niekas iš gatvės nemato nei kas vyksta kavinėje, nei kas jos svečiai. Kiekviena salė turi savo, atskirą įėjimą (išėjimą).

Klientų patogumui šalia kavinės įrengta didelė mašinų stovėjimo aikštelė, kiemas aptvertas tvora. Po pobūvio kavinės kiemas uždaromas, galima saugiai palikti automobilius ir pasiimti juos kitą dieną.

Aptarnaujantis personalas malonus tačiau neįkyrus, todėl šventės metu Jums niekas netrukdys jaustis jaukiai. Banketinėje salėje įrengtas personalo iškvietimo mygtukas, tad galėsite patys išsikviesti barmeną, kada tik jis bus Jums reikalingas. Visose salėse yra garso aparatūra, šviesos efektai, kondicionieriai. Pagrindinėje salėje įrengtas didelis video ekranas su projektoriumi, kuriame galėsite žiūrėti savo atsineštą video ar foto medžiagą, lietuvių ir rusų kalbomis traukti karaokė dainas. Kad šventė neapkarstų nuo organizacinių darbų, užsisakiusiems pobūvį galime pasiūlyti muzikantus, šokėjus, vakaro vedėjus.

Taip pat paruošiame ir atvežame maistą į Jūsų šventės vietą (pasiimant maistą patiems iš kavinės, taikoma 5% nuolaida).

Namie (ofise) nedidelis pobūvis

Kam sukti galvą dėl šventinio stalo? Siūlome įvairius šventinius maisto gaminius išsinešimui: įdaryta lašiša, įdarytas karpis, įdaryta višta, įvairūs mėsos ir žuvies vyniotiniai, salotos, šalti – karšti užkandžiai, sumuštinukai, krepšeliai, vėrinukai, suktinukai ir t.t. Palikite šį galvos skausmą mūsų kavinės virėjom ir Jūs tikrai nenusivilsite. Pagal pageidavimą maistas pristatomas į pasirinktą vietą, taip pat paruoštus patiekalus (termo induose ar padėkluose) galite pasiimti patys (pasiimant maistą patiems iš kavinės, taikoma 5% nuolaida).

Tradicinės ar šiuolaikiškos, kuklios ar prašmatnios, žiemą ar vasarą, popiete ar vakare – kiekvienas turi savo tobulos šventės viziją. Kavinės Vis-A-Vis kolektyvas padės Jums sukurti nepakartojamą šventę. Mes vertiname tiek savo nuolatinius svečius tiek naujus klientus. Jums mūsų išskirtinis dėmesys ir geriausi pasiūlymai.

Renginių laikas (pradžia-pabaiga) pagal užsakovų pageidavimą.

Pagal užsakovų pageidavimą teikiame šias papildomas paslaugas:

1. Kėdžių užvalkalai – tai viena iš svarbiausių interjero sudedamųjų detalių, juk jie suteikia interjerui jaukumą bei prabangą. 

Nuomojame baltus kėdžių užvalkalus su kaspinais, kuriuos galima pamatyti svetainės galerijoje, arba kavinėje. Vieneto kaina – 3,00 eurai.

2. Karaokė lietuvių ir rusų kalbomis (video projektorius, didelis ekranas, du radijo mikrofonai, garso aparatūra).
Vienos valandos kaina tik – 25 eurai.
Dviejų valandų kaina tik – 40 eurų.

3. Dabar ypač tapo populiaru jubiliejaus metu atsinešti susikurtą filmuką (skaidres) apie Jubiliato praėjusį gyvenimą, nuo pat vaikystės iki šių dienų, jo gimines bei draugus ir smagiai pobūvio metu pademonstruoti jį svečiams.

Įmonių šventėse neapsieinama be video filmuko ar skaidrių, kuriame labai linksmai papasakojama apie šios įmonės darbuotojus, jos bosą, žinoma pasiekimus, planus ir t.t.

Video projektoriaus ir ekrano nuoma:
Iki 0,5 val. – 20 eurų.
Vienai valandai – 30 eurų.
Visam vakarui (iki 6-šių val.) – 45 eurai.

4. Garso aparatūros nuoma DJ ir muzikantams (dvi galingos JBL kolonėlės ir stiprintuvas) – 60 eurų visam šventiniam vakarui.

RENGINIŲ AKIMIRKOS

Švenčių akimirkos.

PAGRINDINĖ BANKETINĖ SALĖ

Jauki pagrindinė salė, kurioje banketo metu talpina iki 90 žmonių banketo metu, ir iki 120 žmonių gedulingų pietų metu.

APATINĖ BANKETINĖ SALĖ

Klasikinė banketinė salė, kurioje banketo metu talpina iki 36 žmonių, furšeto metu iki 60 žmonių.

VIP SALĖ

Veidrodinė salė, kuri talpina iki 28 žmonių.

Kavinė VIS-A-VIS

Esame įsikūrę viename iš modernių Vilniaus rajonų Fabijoniškėse. Turime tris šiuolaikiškai įrengtas sales, barą, puikią virtuvę, kurioje darbuojasi tikri profesionalai (kavinę VMVT įvertino labai aukštu higienos ir švaros balu - 4-iais puodeliais), patogų privažiavimą, uždarą kiemą, automobilių stovėjimo aikštelę.

Adresas

Fabijoniškių g. 96, Vilnius

Telefonas

+370 (686) 72020

El. paštas

visavis@visavis.lt