Banketinis meniu

Pobūviams skirtas meniu išsiskiria siūlomų patiekalų įvairove. Visi produktai tiktai švieži, nenaudojami pusfabrikačiai, viskas ruošiama tik kavinės virtuvėje. Jokio konvejerio, aptarnaujame tik užsakytus renginius, nėra lankytojų iš gatvės. Valgiaraštis sudaromas individualiai su kiekvienu užsakovu  pagal Jo pageidavimus ir biudžetą. Pas mus Jūs visada jausitės išskirtiniais vakaro šeimininkais.

Giminių šventė, draugų vakarėlis namuose ar ofise su kolegomis, gedulingi pietūs netekus artimo, visą maistą paruošime, o jeigu reikia ir atvešime pas Jus.

Farširuotos lašišos, karpiai, vištos, skaniausi vištų ketvirčiai, šalti mėsos ir žuvies patiekalai, krevetės, įdaryti kiaušiniai, avokadai, cukinijos, krabų lazdelės, pomidorai, „čeri” pomidoriukai, pievagrybiai,  silkių užkandžiai, užpiltinės, traškūs kalmaro žiedai, žuvų kąsneliai, salotos, vieno kąsnio sumuštinukai, krepšeliai su visais įmanomais įdarais, vėrinukai, suktinukai, rinkiniai prie šampano (vyno) ir alaus, karštieji patiekalai ir t.t…

-5% nuolaida nuo banketinio menių kainos pasiimant maistą patiems. Nuolaida skaičiuojama užsakius maisto ne mažiau kaip 300 EUR sumai.

Banketinis meniu

RENGINIŲ AKIMIRKOS

Švenčių akimirkos.

PAGRINDINĖ BANKETINĖ SALĖ

Jauki pagrindinė salė, kurioje banketo metu talpina iki 90 žmonių banketo metu, ir iki 120 žmonių gedulingų pietų metu.

APATINĖ BANKETINĖ SALĖ

Klasikinė banketinė salė, kurioje banketo metu talpina iki 36 žmonių, furšeto metu iki 60 žmonių.

VIP SALĖ

Veidrodinė salė, kuri talpina iki 28 žmonių.

Kavinė VIS-A-VIS

Esame įsikūrę viename iš modernių Vilniaus rajonų Fabijoniškėse. Turime tris šiuolaikiškai įrengtas sales, barą, puikią virtuvę, kurioje darbuojasi tikri profesionalai (kavinę VMVT įvertino labai aukštu higienos ir švaros balu - 4-iais puodeliais), patogų privažiavimą, uždarą kiemą, automobilių stovėjimo aikštelę.

Adresas

Fabijoniškių g. 96, Vilnius

Telefonas

+370 (686) 72020

El. paštas

visavis@visavis.lt